PHOENIX Pharma Zrt. - Komissiózó (Szeged)

Phoenix

PHOENIX Pharma Zrt.

Csatlakozz hozzánk

Komissiózó

pozícióba! Magyarország egyik piacvezető gyógyszer-nagykereskedő vállalataként munkatársainkkal együtt gondoskodunk arról, hogy a gyógyszerek a megfelelő időben a megfelelő helyre kerüljenek.

Főbb feladatok, munkák:

· Gyógyszertári termékek komissiózása: gyógyszerek és gyógyszertári termékek pontos, precíz és tételes összekészítése (kézi szkennerrel, szalag mellett)

· Raktári anyagmozgatás, árupakolás

· Készletek folyamatos rendben tartása, ellenőrzése, polcfeltöltés

· Munkaterület tisztán tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

· Megbízhatóság, pontos munkavégzés

· Jó számolási készség

· Megfelelő fizikai állóképesség

· Munkához való felelősségteljes és pozitív hozzáállás

Amit kínálunk:

· Versenyképes juttatási csomag (alapbér, adható havi mozgóbér)

· Határozott idejű munkaszerződés a hosszabbítás lehetőségével

· Összetartó, támogató csapat

· Családias hangulat, kellemes munkahelyi környezet

· Napi 4 órás munkavégzés, részmunkaidő:

  • 16:00/16:30 - 20:00/20:30

Munkavégzés helye:

6723 Szeged, József Attila sgt. 130

tapai_klara@phoenix.hu

Pályázati anyagod hirdetésre történő megküldésével hozzájárulsz ahhoz, hogy személyes adataidat a PHOENIX Pharma Zrt. a kiválasztási folyamat során, és azt követően hat hónapig munkaerő-kiválasztási célból kezelje.

Hírek

 Hírek RSS

1

Az Alma Mater Alumni Mentorprogramja, az AMP olyan kezdeményezés, mely hidat képez az egyetemen tanuló hallgatók és a munka világa között.