Gyógyszeripari fejlesztő technológus - Kaposvár

Gyógyszeripari fejlesztő technológus

Foglalkoztatás típusa: Teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés

Helyszín: Kaposvár

A HGA Biomed Gyógyszergyártó Kft. munkatársat keres gyógyszeripari fejlesztő technológus munkakörbe kaposvári gyártó üzemébe.

Cégismertető:

A HGA Biomed Gyógyszergyártó Kft. az elmúlt két évtized alatt a hazai gyógyszeripar egyik fontos szereplőjévé vált; ügyfelei között tudva hazai és nemzetközi gyógyszeripari vállalatokat egyaránt. A társaság 2000 óta állít elő Kaposvárott két gyógyszergyártó üzemében szilárd, félszilárd és folyékony gyógyszerformákat.

Munkakör betöltésével kapcsolatos követelmények:

  • Szakirányú végzettség (vegyész, vegyészmérnök, gyógyszerész)
  • Hasonló munkakörben szerzett 2-3 éves szakmai (gyógyszeripari) tapasztalat

Feladatok:

  • Gyógyszertermékek gyártásra, fejlesztésére vonatkozó GMP alapismeretek elsajátítása, alkalmazása
  • Termékfejlesztési és technológiaifejlesztési feladatok elvégzése (labor sarzsok előállítása, pilot sarzsok gyártásában aktív részvétel)
  • Fejlesztési folyamatok dokumentálása, fejlesztési jelentések készítése
  • Folyamatoptimalizálás és új fejlesztési folyamatok kialakítása
  • A gyártás technológiai folyamatainak kidolgozása, felügyelete, valamint a kidolgozott gyártástechnológiák léptéknövelési folyamatainak koordinálása, a technológia fejlesztési folyamatok üzembe való bevezetése
  • Szakirodalmi kutatás
  • Terméktranszfer projektekben aktív részvétel (a projektek koordinálása, kapcsolattartatás a partner cégekkel)
  • Az üzem gyártást szabályozó dokumentumainak megismerése

Szükséges képzettségek és készségek:

  • Precizitás, részletekre való odafigyelés, átgondolt, alapos munkavégzés
  • Önálló munkavégzés képessége és igénye
  • Stabil, felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Emberközpontú, támogató munkakörnyezet
  • Lehetőség, hogy csatlakozz egy kreatív, fejlődő csapathoz
  • Szakmai fejlődés támogatása
  • Stabil vállalati háttér

Kérdés, vagy kérés esetén állok szíves rendelkezésükre.

Nagy Katalin

70/479 54 85

Hírek

 Hírek RSS

1

Az Alma Mater Alumni Mentorprogramja, az AMP olyan kezdeményezés, mely hidat képez az egyetemen tanuló hallgatók és a munka világa között.