Gyógyszerész kollégát keresünk a Medicover új Tatabányán hamarosan megnyíló patikájába!

Gyógyszerész

kollégát keresünk a Medicover új Tatabányán hamarosan megnyíló patikájába

Amit várunk:

  • Gyógyszerész végzettség
  • Érvényes működési engedély
  • Elkötelezett a minőségi ellátásban
  • Magánellátásban tapasztalat előny
  • Önálló munkavégzési képesség, precizitás
  • Jó kommunikációs készségek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Modern, korszerű felszereltség
  • Exkluzív munkakörnyezet
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés lehetősége egy dinamikusan fejlődő magánegészségügyi cégcsoportnál

Munkavégzés helye:

Tatabánya

Kérjük fényképes önéletrajzát, bérigény megjelölésével küldje el a job@medicover.hu hogy felvehessünk Önnel a kapcsolatot.

Hírek

 Hírek RSS

2023_TDK_konferencia

2023. november 15-én 8 órai kezdettel az MTA Szegedi Területi Bizottság székházának dísztermében kerül megrendezésre az SZTE SZAOK, FOK, GYTK és ETSZK TDK-konferenciájának Gyógyszerésztudományi Szekciója.