Álláshirdetések gyógyszerészhallgatók számára

A Tanulmányi Osztályra eljuttatott álláshirdetések pályakezdő gyógyszerészek számára

Aktuális álláshirdetések a Tanulmányi Osztály hirdetőfalán is megtalálhatók

Pályakezdő gyógyszerész munkatársat keresünk Dévaványa (Békés megye) gyógyszertárába.

Jól összeszokott kollektíva, kiemelt fizetés, összkomfortos kétszobás lakás várja.

Érd. 0670/379-4867, Dr Kőhalmi Józsefné

2016. április 05.

********

A szegedi Hárs patika pályakezdő gyógyszerészt keres.

Érdeklődni: 62/49-17-85

2016. március 22.

********

Siófoki patika fiatalos csapatába keresünk gyógyszerész munkatársat!

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Érdeklődni: 70-382-40-68

2015. szeptember 18.

********

A Goodwill Pharma Kft. 18 éve dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú, szegedi székhelyű gyógyszeripari vállalat.

Saját termékkör hatósági engedélyeztetésére munkatársat keresünk szegedi központunkba az alábbi pozícióba:

Junior törzskönyvező

A pontos hirdetést az alábbi megnyitható fájl tartalmazza:

Letölthető álláshirdetés

Szeged, 2015. július 21.

Tapolcai / Balaton mellett/ patikába keresünk olyan gyógyszerészt,

aki szereti az önálló feladatokat, megbízható, empatikus a betegekkel.

A patika hagyományos értékrendet képvisel, ahol a beteg fontos!

Versenyképes fizetést biztosítunk, 2. emeleti frissen felújított lakásban kezdheti önálló életét és szakképzését illetően is támogatjuk.

Gyógyszerészházaspár esetén a férj számára is találunk a közelben patikát. Kisgyermekes anyukával 4 vagy 6 órás munkaidőben is gondolkodhatunk.

Érdeklődés esetén fényképes önéletrajzát a következő e-mail címre kérem videkipatikus@gmail.com.

Hajgatóné dr. Kovács Katalin

2015. június 15.

********

"A bajai Manna Patikába gyógyszerész munkatársat keresünk 3 év határozott időre, pályakezdő jelentkezését is várjuk. Tel.: 70/386-0048 E-mail:mannapatika@fibermail.hu"