Röviden

2022. július 14.

(Pótjelentkezési határidő 2022. augusztus 20.)

2021. július 08.

Kari rangsor - jóváhagyott

2022. június 14.
2022. június 15.

Az SZTE Gyógyszerésztudományi Karán 2022. június 3-án kerül sor az Új Nemzeti Kiválósági Program 2021. évi nyerteseinek előadóülésére. A rendezvényen 16 ösztöndíjas számol be a pályázat keretében elvégzett munkája eredményeiről.

2020. november 11.

Kedves Hallgatóink!

Köszönöm eddigi önkéntes munkájukat, egyben tolmácsolom az OMSZ köszönetét a COVID elleni védekezésben nyújtott szerepvállalásukért. Hozzájárulásukkal az elmúlt másfél hétben közel 400 mintavételt valósítottak meg, tehermentesítve ezzel elsősorban a dél-alföldi régió mentőszolgálatos munkatársait.

Kérem, hogy folytassák önkéntes segítői munkájukat, Karunkról is csatlakozzanak minél többen a példaértékű összefogáshoz és vegyenek részt a mintavételezésben, az alábbi kiemelt helyeken és időben.

szteinnovacios_dij_palyazat1

A pályázat célja az egyetem azon kutatóinak, valamint hallgatóinak támogatása, akik az egyetemhez kötődő kutatómunkájuk során olyan tudományos eredményt, innovatív megoldást dolgoztak ki, amely szellemi alkotásnak minősül és üzleti szempontból hasznosítható lehet.