Röviden

2020. augusztus 26.

A Szegedi Tudományegyetem az országba történő beutazást követően egy alkalommal térítésmentesen biztosítja a karanténkötelezettség alóli mentesítéshez szükséges két darab PCR teszt elvégzését a 2020/21-es tanév első félévében azon nemzetközi és határon túli magyar hallgatóknak, akik részére az országba történt belépésekor karanténkötelezettséget állapítottak meg.

2020. augusztus 14.
Szükséges tudnivalók elsősöknek
2020. május 13.
A Gyógyszerésztudományi Kar a záróvizsga mindhárom részét a korlátozó intézkedések betartása mellett hagyományos módon bonyolítja le. A vizsgákkal kapcsolatos részletes információ a Gyógyszerész záróvizsga 2020 június című CooSpace színtérben valamennyi záróvizsgázó hallgató számára elérhető.

Porto_Medicinal_Plant

A EUGLO partneregyetemeiről két-két fő ingyenesen részt vehet a képzés online előadásain.
Jelentkezési határidő: július 3. Ne maradj le, ha érdekel a gyógynövényekkel kapcsolatos innováció!