Röviden

2021. november 24.

A 2021/2022-es tanévben az alábbi egységes, az SZTE minden képzésére vonatkozó irányelvek azt a célt szolgálják, hogy a hatóságilag kirendelt orvos- és egészségügyi képzésben tanuló, valamint a járványügyi védekezésben önkéntességet vállaló hallgatók tanulmányaik során ne kerüljenek hátrányos helyzetbe.

2021. november 18.

2021. november 11-én három magyar és egy nemzetközi képzésben végzett hallgató vehette át ünnepélyes keretek között gyógyszerészi oklevelét az SZTE Gyógyszerésztudományi Kar Egis termében.

2021. október 27.

A Nemzetközi Mobilitási Iroda (NMI) 2021. november 4-én 10 órai kezdettel Erasmus+ Day tájékoztatót szervez egyetemi polgároknak a Rektori Hivatal Dísztermében.

2021. szeptember 13.

2021. október 21-22-én megrendezésre kerülő GMP tanfolyamra várják a jelentkezőket.

2021. szeptember 13.

2021. október 22-én megrendezésre kerülő GCP tanfolyamra várják a klinikai vizsgálatokban érintett orvos, szakorvos, gyógyszerész, szakgyógyszerész, biológus, vegyész, mérnök, egészségügyi szakszemélyzethez tartozó kollégák jelentkezését.

2021. július 08.
A Doktori Képzésre való jelentkezés határidejét meghosszabbítjuk 2021. május 28-ig
2021. május 06.
2020. november 11.

Kedves Hallgatóink!

Köszönöm eddigi önkéntes munkájukat, egyben tolmácsolom az OMSZ köszönetét a COVID elleni védekezésben nyújtott szerepvállalásukért. Hozzájárulásukkal az elmúlt másfél hétben közel 400 mintavételt valósítottak meg, tehermentesítve ezzel elsősorban a dél-alföldi régió mentőszolgálatos munkatársait.

Kérem, hogy folytassák önkéntes segítői munkájukat, Karunkról is csatlakozzanak minél többen a példaértékű összefogáshoz és vegyenek részt a mintavételezésben, az alábbi kiemelt helyeken és időben.

Kutatok_ejsazkaja_2021

2021. szeptember 24-én este a Gyógyszerésztudományi Kar minden intézete megnyitja ajtaját a gyógyszerészet különböző területei iránt érdeklődő látogatók számára. Tudjon meg többet a gyógyszerek alkalmazásáról, a hatóanyagkutatásról, a gyógyszergyártásról, a gyógynövényekről!