Jarvanyugyi_vedekezes_HOK-kitumtetes

Szegedi gyógyszerészhallgatók is részt vesznek a járvány elleni védekezésben

Elismerő oklevelet kapott az SZTE GYTK Hallgatói Önkormányzata a koronavírus-járvány elleni védekezés alatt végzett szervezői tevékenységéért.

Karunk hallgatói közül egyetemi tanulmányaik mellett eddig 148-an vettek részt a lakosság tesztelésében, a Covid19-betegek ellátásban és a védőoltások lebonyolításában. A záróvizsga előtti és nyári szakmai gyakorlatok során a gyógyszertárakban dolgozva minden hallgatónk részt vesz a koronavírus-járvány elleni védekezésben.

A Magyar Asszonyok Érdekszövetsége 2021. június 14-én oklevéllel ismerte el azon orvos- és egészségtudományi egyetemek hallgatói önkormányzatainak munkáját, amelyek szervezői tevékenységükkel részt vettek a koronavírus-járvány elleni védekezésben. Az oklevelet Varga Judit igazságügyi miniszter asszony adta át az SZTE GYTK Hallgatói Önkormányzatának Hajagos Gergelynek és Nemes Kármennek, a HÖK korábbi és jelenlegi elnökének.

Jarvanyugyi_vedekezes_Hajagos_gergely_es_Nemes_Karmen

2024_Zsoldosne_szines

Búcsúztatása 2024. április 26-án (pénteken) 11 órakor lesz Szegeden, a Honvéd téri református templomban. Családja kérése, hogy tisztelői kegyeletüket egy szál virággal róják le. Végső nyugalomra szűk családi körben helyezik.

Korábbi hírek
2024. március 28.