event-1597531_1920

Nemzetközi konferencia a Gyógyszeranalitikai Intézet társszervezésében

A résztvevők a kémiai kutatások számos területén végzett munkájukról számolnak be

Idén is megrendezésre kerül az International Symposium on Analytical and Environmental Problems (ISAEP) október 7-8-án, immáron 25. alkalommal. A rendezvény szervezőbizottságát dr. Ilisz István, a Gyógyszeranalitikai Intézet vezetője elnökli. A konferencián való részvétel ingyenes. A szimpóziumon korszerű kutatások kerülnek bemutatásra ipari szakemberek és akadémiai kutatók által az analitikai kémia, valamint különböző környezeti problémákkal kapcsolatos vizsgálatok területéről. A szimpózium tudományos programját 27 verbális előadás és 116 kiállított poszter teszi ki. A konferencia tudományos programja az ISAEP hivatalos weboldalán található meg a korábbi évek kivonataival együtt.

Az előadásokat az érdeklődők díjmentesen, előzetes regisztráció nélkül is meghallgathatják.