SZTE_SZAKK_Rezidens_phD_kepzes

Jelentkezés rezidens PhD képzésre

Tisztelt V. éves gyógyszerészhallgatók és fiatal gyógyszerész kollegák!

A Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ Központi Gyógyszertára és a Gyógyszerésztudományi Kar Klinikai Gyógyszerészeti Intézete felvételt hirdet duális képzésre. Azon sikeresen végzett hallgatók/fiatal kollegák jelentkezését várjuk, akik párhuzamosan vennének részt nappali PhD képzésen, valamint államilag támogatott kórházi-klinikai szakgyógyszerészi szakképzésben (rezidens képzés), részállásban, heti 20 órában.

Fényképes önéletrajzukat (melyben kérjük adják meg külön-külön az utolsó 3 szemeszterre vonatkozó tanulmányi átlagukat is), motivációs levelüket, valamint minimum 1 darab hivatalos, lepecsételt ajánlólevelet (pl. szakdolgozat konzulens, gyógyszertári tutor) e-mailban küldjék el a következő címekre egyidejüleg: office.cepha@med.u-szeged.hu, valamint csupor.dezso@szte.hu

Jelentkezésüket kérjük 2023. június 19-én (hétfőn) 24:00 óráig, sikeres államvizsga letételét követően küldjék el.

Szóbeli meghallgatás előre tervezett időpontjai: 2023. június 21. (szerda) és június 22. (csütörtök), délutáni órák.

Az állami kórházi-klinikai szakgyógyszerész képzésről bővebben az alábbi oldalon tájékozódhatnak: https://www.enkk.hu/index.php/hun/szakkepzes-tamogatasi-foosztaly/altalanos-tudnivalok/szakkep-juli1-utan

Szeged, 2023. június 1.

Tisztelettel:

Dr. Csupor Dezső

Dr. Benkő Ria
intézetvezető egyetemi docens

mb. intézetvezető főgyógyszerész

SGS_EFQM_2016

2024_Zsoldosne_szines

Búcsúztatása 2024. április 26-án (pénteken) 11 órakor lesz Szegeden, a Honvéd téri református templomban. Családja kérése, hogy tisztelői kegyeletüket egy szál virággal róják le. Végső nyugalomra szűk családi körben helyezik.

Korábbi hírek
2024. március 28.