avat

Gyógyszerészavatás

Gyógyszerészdoktorokat avattunk 2018. július 1-én

2018. július 1-én a Szegedi Tudományegyetem József Attila Tanulmányi és Információs Központjában 86 magyar és 8 angol nyelvű képzésben részesült gyógyszerészt avattak doktorrá. Az eseményen Egyetemünk Rektora, prof. Rovó László is megjelent, az avatótanács tagja volt rajta kívül prof. Lázár György, az Általános Orvostudományi Kar dékánja, dr. Baráth Zoltán, a Fogorvostudományi Kar dékánja, valamint dr. Zupkó István, Karunk dékánja - mindannyian első hivatali napjukon vettek részt az ünnepélyes eseményen. A frissen avatott gyógyszerészdoktorokat a Gyógyszerésztudományi Kar dékánja köszöntötte, az avatottak nevében dr. Módra Szilvia és dr. Wobuoma Patience Chika köszönt el az Egyetemtől.

Az eseményen készült fotók megtekinthetőek a galériákban: 1. és 2. rész.

2024_Zsoldosne_szines

Búcsúztatása 2024. április 26-án (pénteken) 11 órakor lesz Szegeden, a Honvéd téri református templomban. Családja kérése, hogy tisztelői kegyeletüket egy szál virággal róják le. Végső nyugalomra szűk családi körben helyezik.

Korábbi hírek
2024. március 28.