IMG_20190504_140828

Biciklus 2.

A Gyógyszerésztudományi Kar hallgatói és oktatói közös tavaszi kerékpártúrájának célpontja az algyői EzerJó Ház és gyógynövénykert volt.

Második alkalommal rendezte meg a Gyógyszerésztudományi Kar a hallgatók, dolgozólk és oktatók csapatépítését is szolgáló Biciklus kerékpártúrát. Az eseményre 40-en regisztráltak, s bár az elmúlt napok szeszélyes időjárása esőt sejtetett, a résztvevők ragyogő napsütésben tekerték le a 29 kilométeres távot. A Tisza töltésén megtett 16 km után a célpont az algyői EzerJó Ház volt, amelynek kertjében található az az EzerJófű Algyői Egészségvédő Kör Közhasznú Egyesület által gondozott gyógynövénykert. A több mint 200 gyógynövényt bemutató kertben Berek Ágota, az egyesület elnöke vezette körbe a túrázókat, akik az Egyesület tagjai által elkészített ebéddel és gyógynövénykivonatokkal nyerték vissza az elvesztett kalóriákat.

Köszönjük a Kabay Patika nagylelkű támogatását, valamint az Egyesület tagjainak a kedves vendéglátást! Találkozunk a 3. Bicilkluson, 2019 őszén!

Hírek

Hírek RSS
2024_Zsoldosne_szines

Búcsúztatása 2024. április 26-án (pénteken) 11 órakor lesz Szegeden, a Honvéd téri református templomban. Családja kérése, hogy tisztelői kegyeletüket egy szál virággal róják le. Végső nyugalomra szűk családi körben helyezik.