2023_Richter_centenariumi_alapitvany

Beszámoltak eredményeikről a Richter Gedeon Nyrt. Centenáriumi Alapítványa által támogatott hallgatók

Galgóczi Emese Karunk V. éves gyógyszerészhallgatója előadást tartott kutatási eredményeiről a Richter Gedeon Nyrt. Centenáriumi Alapítványa által szervezett rendezvényen.

Emese kutató munkájával és kiváló tanulmányi eredményével sikeresen pályázott az Alapítvány által meghirdetett Kutató Hallgató Ösztöndíjpályázaton. A rendezvényen a támogatott hallgatók tartottak előadást. Emese előadásának címe: Haemophilus influenzae fukóz/proton-szimporter és T4-lizozim fúziós fehérje nagy mennyiségű előállítása és karakterizálása. A kutatás témavezetői: dr. Szakonyi Gerda egyetemi docens és dr. Lakatos Lóránt tudományos tanácsadó.

IMG_20230216_102949

Kep2

A rendezvényen való részvételt az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő által meghirdetett A hazai Tudományos Diákköri műhelyek és rendezvényeik támogatása című NTP-HHTDK-22 kódjelű pályázati kiírásra benyújtott NTP-HHTDK-22-0016 azonosítójú Az SZTE Gyógyszerésztudományi Kar Tudományos Diákköri Műhelye kiválóságainak támogatása című projekt támogatta.

Kep1

2024_Zsoldosne_szines

Búcsúztatása 2024. április 26-án (pénteken) 11 órakor lesz Szegeden, a Honvéd téri református templomban. Családja kérése, hogy tisztelői kegyeletüket egy szál virággal róják le. Végső nyugalomra szűk családi körben helyezik.

Korábbi hírek
2024. március 28.