2023_Talent

Átadták a 2022/23-as tanévi Talent Ösztöndíjakat

Ebben a tanévben kimagasló tanulmányi és művészi eredményéért öt gyógyszerészhallgatót díjaztak.

Közel 500 hallgató pályázott a Szegedi Tehetséggondozó Tanács által 17. alkalommal meghirdetett Talent ösztöndíjra és Kiválósági Listára, illetve a tehetséggondozás iránt elkötelezett partnercégek Vállalati Ösztöndíjaira. Kimagasló tanulmányi, művészi vagy sport eredményéért Talent és Vállalati Ösztöndíjban részesült, illetve elismerő oklevelet vehetett át a Szegedi Tudományegyetem 156 hallgatója a Rektori Hivatal Dísztermében a Szegedi Tehetséggondozó Tanács támogatásával. Ebben a tanévben összesen 20 arany, 40 ezüst és 77 bronz fokozatú Talent ösztöndíjat nyertek a hallgatók.

A Gyógyszerésztudományi Kar hallgató közül Galgóczi Emese Zsuzsanna arany, Hernádi Zsófia Rita ezüst, Szikora Zsóka és Jáger Tekla bronz fokozatú Talent ösztöndíjat kapott. Kimagasló művészeti tevékenységéért Erdei Dalma ezüst fokozatú díjban részesült.

Gratulálunk hallgatóinknak, és további sikereket kívánunk!

(Forrás: SZTE sajtóközlemény)

2024_Zsoldosne_szines

Búcsúztatása 2024. április 26-án (pénteken) 11 órakor lesz Szegeden, a Honvéd téri református templomban. Családja kérése, hogy tisztelői kegyeletüket egy szál virággal róják le. Végső nyugalomra szűk családi körben helyezik.

Korábbi hírek
2024. március 28.