2023_Csupor_Apaczai

Apáczai Csere János-díjat kapott dr. Csupor Dezső, az SZTE GYTK egyetemi tanára

2023. szeptember 15-én a Kulturális és Innovációs Minisztérium innovációért és felsőoktatásért felelős államtitkára a magyar felsőoktatás napja alkalmából kitüntetéseket adományozott.

Dr. Csupor Dezső, a Klinikai Gyógyszerészeti Intézet intézetvezető egyetemi tanára és a Farmakognóziai Intézet professzora, a pedagógiai gyakorlatot segítő kiemelkedő tudományos tevékenysége elismeréseként vehette át Hankó Balázs államtitkártól az Apáczai Csere János-díjat.

A rendezvényen 18 főiskolai tanári kinevezést, valamint két rektori megbízási okiratot adtak át. Öten vehettek át Eötvös József-, Szent-Györgyi Albert- és Kármán Tódor-díjat, tízen pedig Trefort Ágoston- és Apáczai Csere János-díjat.

Gratulálunk Progesszor Úrnak a díjhoz, és további sikeres és eredményes oktató munkát kívánunk!

2024_Zsoldosne_szines

Búcsúztatása 2024. április 26-án (pénteken) 11 órakor lesz Szegeden, a Honvéd téri református templomban. Családja kérése, hogy tisztelői kegyeletüket egy szál virággal róják le. Végső nyugalomra szűk családi körben helyezik.

Korábbi hírek
2024. március 28.