Fedezd fel!

2014. október 15.

Tekintse meg bemutatkozó kisfilmünket!

2014. október 15.

A Kollégium a belvárosban helyezkedik el, mindössze négy percnyi sétára a Gyógyszerésztudományi Kar központi épületétől, közel a vasútállomáshoz és a helyi közlekedési lehetőségekhez, bevásárló helyekhez.

2014. október 15.

A Szakkollégium a SzTE Gyógyszerésztudományi Karán alakult 2013 áprilisában, az ország első gyógyszerész szakkollégiumaként azon nem kis célt tűzve ki, hogy összefogja a kutatás és az ipar iránt érdeklő gyógyszerészhallgatókat.

2014. október 15.

A Szegedi Gyógyszerészképzés Fejlesztéséért Alapítványt karunk 1992-ben hozta létre a szegedi gyógyszerészképzés fejlesztése érdekében.

Kep_1

2017. december 12-én karunk négy hallgatója, Horváth Ádám, Sátori Gréta, Módra Szilvia és Barna Ferenc vehette át a városháza dísztermében Szeged Megyei Jogú Város tanulmányi ösztöndíját.