Fedezd fel!

2014. október 15.

Érdekel a biológia és a kémia? Piacképes tudásra vágysz, amellyel több területen is érvényesülsz? Neked a Szegedi Tudományegyetem Gyógyszerésztudományi kara a megfelelő választás! (videó)

2014. október 15.

A Kollégium a belvárosban helyezkedik el, mindössze négy percnyi sétára a Gyógyszerésztudományi Kar központi épületétől, közel a vasútállomáshoz és a helyi közlekedési lehetőségekhez, bevásárló helyekhez.

2014. október 15.

A Szakkollégium a SzTE Gyógyszerésztudományi Karán alakult 2013 áprilisában, az ország első gyógyszerész szakkollégiumaként azon nem kis célt tűzve ki, hogy összefogja a kutatás és az ipar iránt érdeklő gyógyszerészhallgatókat.

2014. október 15.

A Szegedi Gyógyszerészképzés Fejlesztéséért Alapítványt karunk 1992-ben hozta létre a szegedi gyógyszerészképzés fejlesztése érdekében.

Porto_Medicinal_Plant

A EUGLO partneregyetemeiről két-két fő ingyenesen részt vehet a képzés online előadásain.
Jelentkezési határidő: július 3. Ne maradj le, ha érdekel a gyógynövényekkel kapcsolatos innováció!