Golyainfo_2021a

Hasznos információk elsőéveseknek

Gratulálunk a sikeres felvételihez, és üdvözöljük a Szegedi Tudományegyetem Gyógyszerésztudományi Karának hallgatói körében a 2021/2022-es tanév elsőéveseit! Gólyáknak szóló oldalainkon sok hasznos, az egyetemista élet megkezdéséhez szükséges információ található.

Kedves Elsőéves Gyógyszerészhallgató!

Szeretettel köszöntünk Karunkon! Az alábbi linkre kattintva tájékozódhatsz a beiratkozással, a diákigazolvánnyal, a kollégiumi elhelyezéssel, a tantárgyfelvétellel. a gólyatáborral és minden, az egyetemi élet elkezdésével kapcsolatos tudnivalóról:

Felvetteknek

Figyelmedbe ajánljuk a Szinte GYTK - SZTE 2021-es évfolyam nevű Facebookcsoportot, ahol megismerkedhetsz leendő évfolyamtársaiddal és ahol felsőbbéves hallgatóink szívesen megválaszolják kérdéseidet.

2023_NTA_nyari_tabor

Csernyák Milán és Fodor Virág, a Nemzeti Tudósképző Akadémia középiskolás diákjai, 2023. július 9-14. között egy hetet töltöttek Karunkon, hogy megismerkedjenek a gyógyszerkutatás különböző területeivel. Az orvosbiológia kutatások iránt érdeklődő 11. és 12. osztályos diákoknak megrendezett Ifjú Kutatók Nyári Táborának 16 résztvevője párosával beosztva különböző helyszíneken kapcsolódhatott be egy-egy kutatócsoport munkájába. A GYTK-ra érkező két diák nem csupán egy laboratóriumban dolgozhatott, hanem a GYTK mind a hat intézetébe ellátogathatott. Az alábbiakban olvashatják a nálunk eltöltött egy hétről szóló beszámolójukat.