Szinte_SZTE_2022

Szinte GYTK – Facebook csoport a gyógyszerészképzés és a szegedi diákélet iránt érdeklődőknek

Elindult a gyógyszerészképzésre jelentkezőket összefogó és segítő Facebook-csoport, a SZINTE GYTK 2022. Tagja lehet minden felvételiző és a gyógyszerész képzés iránt érdeklődő fiatal.

Csatlakozz a csoporthoz, kérdezz, tájékozód! Ha megtetszik a szegedi gyógyszerészképzés, válaszd első helyen, hogy biztosan bekerülj!

Tudtad, hogy július 7-ig még módosíthatod a jelentkezési sorrendet?

A csoportban hallgatóink válaszolnak minden oktatással, egyetemi lehetőségekkel és szegedi diákélettel kapcsolatos kérdésedre. Kérdezd Flórát és Gabót!

Csatlakozz a Facebookon a Szinte GYTK 2022 zárt csoporthoz és kapcsolódj be az egyetemi életbe már most!

szteinnovacios_dij_palyazat1

A pályázat célja az egyetem azon kutatóinak, valamint hallgatóinak támogatása, akik az egyetemhez kötődő kutatómunkájuk során olyan tudományos eredményt, innovatív megoldást dolgoztak ki, amely szellemi alkotásnak minősül és üzleti szempontból hasznosítható lehet.