Szinte_GYTK_2

Szinte GYTK – Facebook csoport a gyógyszerészképzés és a szegedi diákélet iránt érdeklődő fiataloknak

Elindult a gyógyszerészképzésre jelentkezőket összefogó és segítő Facebook-csoport, a "szinte GYTK - SZTE 2020-as évfolyam".

Tagja lehet minden felvételiző és a gyógyszerész képzés iránt érdeklődő fiatal. Jelentkezz a "szinte GYTK - SZTE 2020-as évfolyam" privát csoportba!

Tudod, hogy még lehet módosítani a jelentkezési sorrenden? Csatlakozz a csoporthoz, kérdezz, tájékozód! Ha megtetszik a szegedi gyógyszerészképzés, válaszd első helyen, hogy biztosan bekerülj!

A csoportban hallgatóink válaszolnak minden oktatással, egyetemi lehetőségekkel és szegedi diákélettel kapcsolatos kérdésre. Keressétek Szonját, Petit és Rékát!

Csatlakozz itt!

Porto_Medicinal_Plant

A EUGLO partneregyetemeiről két-két fő ingyenesen részt vehet a képzés online előadásain.
Jelentkezési határidő: július 3. Ne maradj le, ha érdekel a gyógynövényekkel kapcsolatos innováció!