Kedves Hallgatónk!

Ezúton ajánlom figyelmükbe a Magángyógyszerészek Országos Szövetsége 2021. január 23-i "Személyi jogtól a gazdaságos gyógyszertár működtetésig - Fiatal gyógyszerészek napja" című akkreditált online továbbképzésünk felhívását és programját.

Az esemény Zoom-on keresztül fog zajlani, a részvétel a hallgatók számára ingyenes. A program a hallgatók részére kreditet nem biztosít.

Aki szeretne részt venni, jelezze felénk részvételi szándékát e-mailben az info@magangyogyszereszek.hu címen az alábbi adatokkal:

Név

Egyetem