kkd

Rónaszéki Anna gyógyszerészhallgató nyerte az Egyetemi Zenei Versenyt komolyzene kategóriában

Az SZTE hagyományos hallgatói díjkiosztó ünnepségének díszvendége Miklósa Erika operaénekesnő volt

Az egyetemi verspályázat, a zenei, valamint vers- és prózamondó verseny résztvevői, a Jó tanuló, jó sportoló verseny és az SZTE Sófi Alapítvány díjazottjai 2018. december 5-én vehették át elismeréseiket a Rektori Hivatal dísztermében. Rónaszéki Anna gyógyszerészhallgató zongorajátékával érdemelte ki az első helyezést hangszeres komolyzene kategóriában. A díjat a Kossuth-, Liszt Ferenc-, és Prima Primissima-díjas szoprán, Miklósa Erika és egyetemünk stratégiai rektorhelyettese, Prof. Szél Márta adta át.

45476641544_326239d285_z

képek forrása: SZTE flickr