Szeged_varos_osztondija_2020

Négy gyógyszerészhallgató nyerte el Szeged Megyei Jogú Város ösztöndíját

Szabó Réka Eszter, Kószó Noémi, Szatmári Péter és Rajsli Áron nyerte el a 10 hónapra szóló havi 10 000 Ft összegű ösztöndíjat.

Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata pályázatot írt ki a 2020/2021-es tanévre a Szegedi Tudományegyetem és a Gál Ferenc Egyetem szegedi székhelyű karain nappali tagozatán tanuló, kiemelkedő teljesítményt elért diákok tanulmányainak anyagi támogatására. Karunkról négy hallgató, Szabó Réka Eszter, Szatmári Péter, Rajsli Áron és Kószó Noémi nyerte el a 10 hónapra szóló havi 10 000 Ft összegű ösztöndíjat.

Mindannyiuknak gratulálunk és tanulmányaikhoz sok sikert kívánunk!

2023_TDK_konferencia

2023. november 15-én 8 órai kezdettel az MTA Szegedi Területi Bizottság székházának dísztermében kerül megrendezésre az SZTE SZAOK, FOK, GYTK és ETSZK TDK-konferenciájának Gyógyszerésztudományi Szekciója.