Kedves Hallgatónk!

Ezúton ajánlom figyelmükbe a Magángyógyszerészek Országos Szövetsége 2021. január 23-i "Személyi jogtól a gazdaságos gyógyszertár működtetésig - Fiatal gyógyszerészek napja" című akkreditált online továbbképzésünk felhívását és programját.

Az esemény Zoom-on keresztül fog zajlani, a részvétel a hallgatók számára ingyenes. A program a hallgatók részére kreditet nem biztosít.

Aki szeretne részt venni, jelezze felénk részvételi szándékát e-mailben az info@magangyogyszereszek.hu címen az alábbi adatokkal:

Név

Egyetem

Évfolyam

Felhívás letöltése

Program letöltése

2023_NTA_nyari_tabor

Csernyák Milán és Fodor Virág, a Nemzeti Tudósképző Akadémia középiskolás diákjai, 2023. július 9-14. között egy hetet töltöttek Karunkon, hogy megismerkedjenek a gyógyszerkutatás különböző területeivel. Az orvosbiológia kutatások iránt érdeklődő 11. és 12. osztályos diákoknak megrendezett Ifjú Kutatók Nyári Táborának 16 résztvevője párosával beosztva különböző helyszíneken kapcsolódhatott be egy-egy kutatócsoport munkájába. A GYTK-ra érkező két diák nem csupán egy laboratóriumban dolgozhatott, hanem a GYTK mind a hat intézetébe ellátogathatott. Az alábbiakban olvashatják a nálunk eltöltött egy hétről szóló beszámolójukat.