SANSZ_autizmus_vilagnapja_boritokep

Ragyogj Kékben az Autizmus Világnapján!

Ragyogj Kékben az Autizmus Világnapján!

Csatlakozz hozzánk április 2-án, amikor az ENSZ világszerte az autizmussal élő emberek támogatására és megértésére hív fel! A Szegedi Tudományegyetem büszke arra, hogy azon inkluzív felsőoktatási intézmények közé tartozik, ahol a fogyatékossággal élő hallgatók maximális figyelmet kapnak. Egy diszkriminációmentes, inkluzív környezet kialakítása kulcsfontosságú a fiatalok szocializációjában és a jövő munkaerőpiacán való sikeres szereplésükben.

A Sansz Iroda feladata, hogy támogassa az autizmussal élő hallgatókat az egyetemi élet teljes körű élvezetében, biztosítva számukra az egyenlő esélyeket az oktatáshoz és az egyetemi szolgáltatásokhoz való hozzáférésben. Csatlakozz hozzánk, és viseld te is a kék színt április 2-án, hogy együtt emeljük fel a hangunkat az autizmussal élő személyek fontosságára és elfogadására!

♥ #RagyogjKéken #AutizmusVilágnapja #SZTE #SanszIroda

Facebook esemény: https://fb.me/e/6CpXt5Tkl

2024_Regdon_Geza

Temetése családi körben történik. Az érte mondott gyászmise 2024. május 2-án (csütörtökön) 13 órakor lesz a szegedi Fogadalmi templomban (Szeged, Dóm tér 15.). Kegyeletüket a gyászmisén való részvétellel fejezhetik ki. A család kérése, hogy a búcsúzás virágai helyett a perselybe helyezett adományokkal támogathatják a templomot.

Korábbi hírek
2024. március 28.