2023_Evertekeles

Dékáni évértékelés 2023

2023. december 14-én hagyományainkhoz híven Zupkó István dékán úr évzáró ünnepségre hívta a Kar valamennyi munkatársát.

A jelenlevők megtöltötték a kari épület legnagyobb tantermét. Zupkó István előadásában összefoglalta a Kar 2023-as évi eseményeit. Kitért az oktatók, dolgozók, doktoranduszok és hallgatók által kapott elismerésekre, díjakra, felelevenítette a legfontosabb rendezvényeket, és röviden ismertette a Kar tudományos teljesítményét és gazdasági helyzetét. Beszéde végeztével mindenkinek boldog karácsonyt kívánt.

Az eseményt koccintás és állófogadás zárta, amely lehetőséget adott arra, hogy a Kar munkatársai kötetlen formában beszélgessenek.

Evertekelo_kep

További képek

1

Az Alma Mater Alumni Mentorprogramja, az AMP olyan kezdeményezés, mely hidat képez az egyetemen tanuló hallgatók és a munka világa között.