2022.03.11.

Ütemezett karbantartások

Felhívjuk olvasóink figyelmét, hogy 2022. március 16-án, szerdán, könyvtárunk munkatársai az SZTE Publicatio Repozitóriumon esedékes karbantartási munkálatokat fognak végezni. Emiatt átmenetileg nem lesz lehetőség a repozitóriumban való keresésre, a tartalmak megtekintésére valamint az MTMT-n keresztüli repozitóriumi feltöltésekre.

2022. február 22-től a munkálatok ütemezetten zajlanak az egyes repozitóriumokon, amelyek elérésében ennek következtében átmeneti, rövid időtartamú kiesések tapasztalhatók. A teljes művelet befejezésének tervezett időpontja: 2022. március 25.

Az okozott kellemetlenségekért elnézést kérünk. Szíves megértésüket köszönjük!

1

Az Alma Mater Alumni Mentorprogramja, az AMP olyan kezdeményezés, mely hidat képez az egyetemen tanuló hallgatók és a munka világa között.