Hírek, aktualitások

Galgóczi Emese, intézetünk PhD hallgatója 3 hetes tanulmányúton vett részt a portói egyetemen. Beszámolóját a tovább mögött olvashatják.

DSC_0045

Intézetünk PhD hallgatói Galgóczi Emese és Zahraa Ali 2023. november 16-17 között a Magyar Gyógyszerésztudományi Társaság által szervezett Clauder Ottó Emlékversenyen vettek részt.

A Nemzetközi Analitikai és Környezetvédelmi Szimpózium idén 29. alkalommal kerül megrendezésre november 13-14 között. A szimpóziumon való részvétel ingyenes a Zoom platformon keresztül.

A Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Kar, a Fogorvostudományi Kar, a Gyógyszerésztudományi Kar és az Egészségtudományi és Szociális Képzési Kar közösen rendezi a 2023. évi helyi, Orvos- és Egészségtudományi TDK Konferenciáját.

Kutatok_ejszakaja

Intézetünk is részt vett a 2023. szeptember 29-én megrendezésre kerülő Kutatók Éjszakáján.

Balaton_2

2023. szeptember 4-6. között Siófokon rendezték meg a 13th Balaton Symposium on High-Performance Separation Methods konferenciát, melyen intézetünk munkatársai is részt vettek.

szte_280.jpg