SZTE ÁJTK 2018. július

kiemelt_rektori_bezaras

2018. július 31.
2 perc

Az energiatakarékosság jegyében 2018. augusztus 4. és 21. között úgynevezett klímaszünetet tart a Szegedi Tudományegyetem. E nyári szünet idején az intézmény egészségügyi részlegei működnek.

Kiemeltj_IM

2018. július 19.
6 perc

Számos intézménytörténeti érdekességről és a levéltári kutatómunka nehézségeiről is szót esett, amikor az Igazságügyi Minisztérium históriáját feldolgozó kötetekről meséltek a szerzők. A Szegedi Tudományegyetem jogász oktatóit-kutatóit – Antal Tamást és Révész Bélát – a történész Marjanucz László kérdezte a 89. Ünnepi Könyvhéten.

2018. július 12.
3 perc

Jogösszehasonlító szeminárium angol nyelven a büntető eljárásjog témakörében

Kiemelt_kitunteto_cimek

2018. július 02.
15 perc

A Szegedi Tudományegyetem új vezetői és kitüntetett személyiségei számára Szabó Gábor rektor a felsőoktatási intézmény 2018. június 27-i ünnepségén nyújtotta át a rangos elismeréseket kifejező okleveleket.