I. helyezés a Dr. Bárczi Zoltán EU Közösségi Jog Alapítvány pályázatán

2017. szeptember 28.
Link küldésLink küldés

Hasznos Viktória, a Civilisztikai Tudományok Intézetének első éves doktorandusz hallgatója első helyezést ért el „A szellemi tulajdon védelmének jogharmonizációs kérdései az Európai Unióban, út az egységes hatályú európai szabadalom felé“ c. tanulmányával a Dr. Bárczi Zoltán EU Közösségi Jog Alapítvány által kiírt pályázaton.

Hasznos_Viktoria_001

A pályázaton részt vehetett valamennyi magyarországi állam- és jogtudományi karon jelenleg tanuló, illetve 2016 tavaszán végzett joghallgató – ideértve a szakjogászi képzésben, jogi továbbképzésben részt vevő hallgatókat is –, aki kiemelkedő eredményt ért el az uniós jog elsajátításában.

Hasznos_Viktoria_002

A díjátadóra 2017. szeptember 11-én ünnepélyes keretek között került sor az Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam-és Jogtudományi Karának tanévnyitóján. Témavezető: Dr. Görög Márta

Link küldésLink küldés