IMG_4922_cover

Dr. Tóthné Dr. Fábián Eszter c. egyetemi tanár, az életműdíját és a tiszteletére írt tanulmánykötetet vehette át, a 2017. október 12-én őt köszöntő ünnepi tudományos ülésen.

2017. október 25.
Link küldésLink küldés

Dr. Tóthné Dr. Fábián Eszter c. egyetemi tanárt köszöntötték az ország minden részéről őt ünnepelni, Szegedre látogató kollégái, egykori tanítványai, tisztelői, barátai, valamint a családtagok, a tiszteletére, jogászi pályafutása 60. évfordulója alkalmából rendezett ünnepi ülésen.

Tothne_60_01
A képre kattintva Galéria nyílik!

Professzor Asszony ezen jeles alkalomból vehette át - mintegy a pályafutása megkoronázásaként -, az életműdíjat, valamint a tiszteletére készült ünnepi kötetet, melyben 46 kolléga köszöntötte tanulmányával az ünnepeltet.

Tothne_60_02
A képre kattintva Galéria nyílik!

Professzor Asszony jogászgenerációkat tanított a családi jog és polgári jog rejtelmeire évtizedeken át, neve a szegedi jogászképzésben a családjoggal "forrt össze".

Tothne_60_03
A képre kattintva Galéria nyílik!

Szeretettel és hálával köszöntötték intézeti kollégái, úgy is mint egykori tanítványai, még további örömteli éveket, szakmai munkát, és nagyon jó egészséget kívánva.

Tothne_60_04

Fotók: Erdélyi Szabolcs