Alumni2017

Diplomaosztó az Angolszász Jogi és Angol Jogi Szakfordító Szakjogász képzésben

2017. június 27.
Link küldésLink küldés

2017. június 17-én hat hallgató vehette át két éves képzésük végén az Angolszász Jogi és Angol Jogi Szakfordító Szakjogász képzésben megszerzett oklevelét. A hat hallgatót (Dr. Buzás Benedek Sándor, Dr. Holczer Róbert István, Dr. Kovács Mátét, Dr. Pongó Tamást, Dr. Tary Katalint és Dr. Varga Katalint) Karunk nemzetközi ügyekért felelős dékánhelyettese, Mezei Péter köszöntötte, aki egyben az Összehasonlító Intézet keretében gondozott képzést a kezdetektől koordinálta. Az oklevelet szerzett hallgatók képzésük két éve alatt az angolszász jogrendszerek szakértőivé és az angol jogi szaknyelv jogi mesterdiplomával is elismert fordítóivá váltak. A kurzusok színvonalának emeléséről a hazai szakoktatók mellett az amerikai Toledo partneregyetemének és a Baltimore jogi karának oktatói gondoskodtak, akik autentikus módon, első kézből osztották meg a hallgatókkal tapasztalataikat.

Link küldésLink küldés