psat_nyito_

Megnyílt a regisztráció a Pro Scientia Aranyérmesek Konferenciájára

2022. április 11.
1 perc

2022-ben a Szegedi Tudományegyetem ad otthont a Pro Scientia Aranyérmesek Társasága tudományos konferenciájának. Az eseményre mától lehet regisztrálni.

Link küldésLink küldés

A Pro Scientia Aranyérmesek Társasága egyesületi formában működő civil szervezet, fő célja, hogy elősegítse a már aranyéremmel jutalmazott és a fiatal magyar tudósok szakmai kibontakozását. A szervezet kétévente rendezi meg tudományos konferenciáját, ahol az aranyérmesek tartanak előadásokat olyan témákban, amelyek más tudományágak művelői számára is érdekesek lehetnek. A PSAT elkötelezett a tudományos utánpótlás nevelése, a tehetséggondozás mellett. Tevékenységében kiemelkedően fontos a fiatalok érdeklődésének felkeltése a tudományos ismeretek és pálya iránt, a diákköri mozgalmakba való bekapcsolódás, a hallgatói életút tudatos tervezése valamint a tudományos-kutatói életpálya segítése.

A konferenciát 2022. október 13-15. között rendezi meg az Szegedi Tudományegyetem.

A részletes felhívás ide kattitva elérhető.

Link küldésLink küldés