Záróvizsga előtti gyakorlat 1.

A Záróvizsga előtti gyakorlat 1. kurzus időpontja: 2020. július 13. (hétfő) - 2020. szeptember 12. (szombat)

SZTE Klinikai gyógyszertár felhívása

A kurzust a 2020/2021-es tanév I. félévében kell a hallgatónak felvennie.

Tájékoztató

Gyakorlat igazolása a Moduloban

Fogadónyilatkozat

Tematika

Jelenléti ív

Minősítési lap

Elektronikus munkafüzet (2 db elkészítése szükséges)

Titoktartási nyilatkozat

A Fogadónyilatkozatok leadási határideje: 2020. június 24.

A Záróvizsga előtti gyakorlat 1. kurzus során elkészítendő és leadandó dokumentumok:

- minősítési lap(ok): minden gyakorló helyen kötelező a minősítési lap kitöltése

- jelenléti ív(ek): minden gyakorlóhelyen eltöltött időszakról, a ledolgozott napokról, napi 8 órát feltüntetve 2020. július 13. (hétfő) - 2020. szeptember 12. (szombat) időtartamra, kötelező a kitöltése.

Kérjük, hogy a jelenléti íveken a hétvégi pihenőnapok, ill. a gyógyszertári munkanapok a gyakorlati időszakba eső munkanap-áthelyezéseknek megfelelően szerepeljenek:

• 2020. augusztus 20. (csütörtök) - munkaszüneti nap
  • 2020. augusztus 21. (péntek) - pihenőnap
  • 2020. augusztus 29. (szombat) - munkanap
- 2 db elektronikus munkafüzet: Az elektronikus munkafüzetben 4-5 hetente 1 gyakorlati problémát - azaz a záróvizsga előtti közforgalmú gyógyszertári gyakorlat minden hónapjában 1 gyakorlati problémát - és annak megoldását kell leírni fél-egy oldal terjedelemben.

- referátumot a Záróvizsga előtti gyakorlat 1. ideje alatt nem kell tartani.

A Záróvizsga előtti gyakorlat 1. kurzusra vonatkozóan a gyakorlat eltöltését igazoló dokumentumokat az alábbiak szerint kell leadniuk a Tanulmányi Osztályon:

- A minősítési lapot, jelenléti ívet, és az oktató gyógyszerész által aláírt elektronikus munkafüzeteket nyomtatott formában a Tanulmányi Osztályra kell eljuttatni. Határidő: 2020. szeptember 14. (hétfő)

- Ezen kívül a dokumentumok szkennelt változatát a Moduloba is fel kell tölteni (a Modulo űrlap augusztus 14-től szeptember 18-ig lesz nyitva).

Porto_Medicinal_Plant

A EUGLO partneregyetemeiről két-két fő ingyenesen részt vehet a képzés online előadásain.
Jelentkezési határidő: július 3. Ne maradj le, ha érdekel a gyógynövényekkel kapcsolatos innováció!