Iránymutatás a járványügyi védekezésben részt vevő hallgatók tanulmányaival kapcsolatban (2021.11.10.)

A 2021/2022-es tanévben az alábbi egységes, az SZTE minden képzésére vonatkozó irányelvek azt a célt szolgálják, hogy a hatóságilag kirendelt orvos- és egészségügyi képzésben tanuló, valamint a járványügyi védekezésben önkéntességet vállaló hallgatók tanulmányaik során ne kerüljenek hátrányos helyzetbe.

Nyilt_nap_2021-11-06

2021. november 6-án (szombaton) 10 órai kezdettel kari nyílt napunk keretében várjuk azokat a középiskolás érdeklődőket, akik szeretnének megismerkedni a gyógyszerészi hivatás nyújtotta lehetőségekkel, a szegedi gyógyszerészképzéssel, a Kar és az SZTE által biztosított lehetőségekkel.