FELHÍVÁS a Gyógyszerésztudományi Kar hallgatóságához

Tisztelt Hallgatók, Kedves Kollégák!

Mint ismert, a Covid-19 járvány kontrollálása olyan erőfeszítéseket igényel, amiben Egyetemünk hallgatóságának önkéntes munkája is nélkülözhetetlen. Meggyőződésem, hogy ebben a nehéz helyzetben az egészségügyi képzésben részt vevő hallgatóknak tudásukhoz, felkészültségükhöz mérten kell részt venniük a védekezésben.

Jelen helyzetben az önkéntes munkára jelentkező hallgatók a mintavételben, ill. az azzal kapcsolatos logisztikai és adminisztratív munkában vehetnek részt, az OMSZ irányítása mellett. Bővebb információkat olvashatnak az ÁOK honlapján:

A jelentkezés önkéntes, ugyanakkor kérem, fontolják meg, hogy valamennyiünk egészségének megőrzése érdekében vállalják a feladatot. Távollétüket az OMSZ által kiadott igazolással igazoltnak tekintjük.

Jelentkezni 2020. november 6-án 12 órától kizárólag a Modulo felületen keresztül lehetséges:

Modulo >> Beadás >> COVID védekezésben résztvevő önkéntes segítők jelentkezés

Jelentkezni a molnar.lilla@med.u-szeged.hu e-mail címen lehet, az alábbi adatok megadásával:

- Név:

- Évfolyam:

- Telefonszám:

- Mentőállomás:

- Mikortól tud jönni:

- Lakcím:

- Szállásigény van-e:

- Napi utazási igény van-e:

- Egyéb megjegyzés:

Juttatás: A hallgatók részére napi 5000 Ft ösztöndíj fizetésére nyílik lehetőség.

Kérem, jelentkezzenek minél többen az önkéntes munkára! Szükségünk van Önökre!

Szeged, 2020. nov. 2.

Köszönettel és üdvözlettel: