Beiartkozas

Beiratkozás a 2020/2021. tanévre felvételt nyert hallgatók számára

Szükséges tudnivalók elsősöknek

A felvételről szóló döntés a 2020/21. tanév I. félévére szól, a hallgatói jogviszony pedig a beiratkozással jön létre. Ennek megszerzéséhez nyújt segítséget ez a rövid összefoglaló.

A tájékoztatóban az információk rövid leírása található, részletes információk a felvett hallgatóinknak szóló portálon találhatók: www.u-szeged.hu/felvettek

A beiratkozással, adategyeztetéssel vagy az űrlapok kitöltésével kapcsolatos kérdésekre a Hallgatói Szolgáltató Iroda ügyfélszolgálati munkatársai tudnak válaszolni, akik munkanapokon 9-15 óráig készséggel segítenek.

Címük: 6722 Szeged, Ady tér 10. (Tanulmányi és Információs Központ)

Postacím: 6701 Szeged, Pf. 1212

Az ügyfélszolgálat telefonszáma: 62/ 54-HSZI (54-4794) Fax: 62/ 544-132

Weboldaluk: http://www.hszi.u-szeged.hu/

E-mail címük: hszi@hszi.u-szeged.hu

Tanulmányi ügyekben Gyógyszerésztudományi kar Tanulmányi Osztályánakmu katársai adnak segítséget a honlapon megadott elérhetőségeken.

Az elsősőknek az alábbi lépéseket kell követniük ahhoz, hogy beiratkozásuk és tanulmányaik elkezdése gördülékeny legyen:

1. Neptun-regisztráció 2020. július 30-tól

2. Modulo adategyeztető űrlap kitöltése 2020. augusztus 1-20-ig

3. Időpont foglalás a Moduloban a beiratkozáshoz (GYTK-sok beiratkozása 2020. szeptem 4.)

4. Szociális támogatás igényléséhez szükséges helyzetfelmérő űrlap kitöltése

5. Kollégiumi pályázat, szociális támogatás, bérlettámogatás igényléséhez szükséges űrlap kitöltése

6. Diákigazolvány-igénylés benyújtása

Mindezekről részletes leírás a HSZI beiratkozásról szóló tájékoztatójában olvasható.