Szinte_GYTK_2021

Szinte GYTK – Facebook csoport a gyógyszerészképzés és a szegedi diákélet iránt érdeklődő fiataloknak

Elindult a gyógyszerészképzésre jelentkezőket összefogó és segítő Facebook-csoport, a SZINTE GYTK - SZTE 2021-es évfolyam

Keresd a zárt csoportok között! Tagja lehet minden felvételiző és a gyógyszerész képzés iránt érdeklődő fiatal.

Csatlakozz a csoporthoz, kérdezz, tájékozód! Ha megtetszik a szegedi gyógyszerészképzés, válaszd első helyen, hogy biztosan bekerülj! Tudtad, hogy júniusban még módosíthatod a jelentkezési sorrendet?

A csoportban hallgatóink válaszolnak minden oktatással, egyetemi lehetőségekkel és szegedi diákélettel kapcsolatos kérdésre. Keressétek Flórát és a hallgatói önkormányzat tagjait!

Csatlakozz a Facebookon a Szinte GYTK - SZTE 2021-es évfolyam zárt csoporthoz, és kérdezd hallgatóinkat az egyetemi életről!