Porto_Medicinal_Plant

Nyári egyetem a gyógynövények iránt érdeklődő hallgatóknak a University of Porto szervezésében

A EUGLO partneregyetemeiről két-két fő ingyenesen részt vehet a képzés online előadásain.
Jelentkezési határidő: július 3. Ne maradj le, ha érdekel a gyógynövényekkel kapcsolatos innováció!

A EUGLOH egyetemi szövetség portugál tagja, az University of Porto egy hetes tréninget szervez Medicinal Plants – Challenges and Opportunities címmel 2020. július 13-17. között. A program célja, hogy a résztvevők bővítsék a gyógynövények hatásáról, használatáról, kockázatáról eddig megszerzett ismereteiket.

A portói egyetem valamennyi EUGLO partneregyetem számára ingyenes részvételi lehetőséget ajánl fel a délelőtti online előadásokon két-két fő számára. Az oktatás angol nyelven folyik.

A kurzusról információ elérhető: itt.

A tanfolyam részletes programja olvasható: itt.

Online jelentkezés: itt.

Kérjük, hogy a programra jelentkező szegedi gyógyszerészhallgatók az online jelentkezési lap kitöltésén túl részvételi szándékukat jelezzék Rédei Dórának is.