MOSZ_Siofok_2021

A MOSZ támogatásával gyógyszerészhallgatók is részt vehetnek a Gyógyszerészek XXXI. Országos Kongresszusán – jelentkezési határidő: 2021. október 11. 15 óra

2021. október 15-17. között immár 31. alkalommal kerül megrendezésre a siófoki Azúr Hotelban a Magángyógyszerészek Országos Szövetsége által szervezett Gyógyszerészek Országos Kongresszusa. A MOSZ támogatásával gyógyszerészhallgatóknak is lehetőségük van arra, hogy részt vegyenek a rendezvényen.

A Magángyógyszerészek Országos Szövetsége a kongresszus első napján (pénteken) 40 gyógyszerészhallgatót lát vendégül, akik így megismerkedhetnek a gyógyszertárak, a gyógyszergyártók, a nagykereskedők és az ellátás biztonságát segítő cégek és szervezetek képviselőivel. Betekintést nyerhetnek elsősorban a közvetlen lakossági gyógyszerállátásban részt vevőket érintő témák megvitatásába. A MOSZ biztosítja a résztvevő gyógyszerészhallgatók részére a 2021. október 15-i (pénteki) szállást és a pénteki ebédet, vacsorát. (Az útiköltséget nem tudják elszámolni.)

A kongresszus első napján több program is a fiataloknak szól. A MOSZ ebben az évben 20. alkalommal szervezi meg Magyar és Nemzetközi Ifjúsági Fórumot. Emellett fiataloknak szóló workshopot és a gyógyszertári praktikum aktuális kérdéseit felvető konzultációt is rendeznek. További információ a MOSZ honlapján (http://www.magangyogyszereszek.hu/) érhető el. A kongresszuson csak védettségi igazolvánnyal lehet részt venni. Szegedi hallgatóknak legkésőbb 10 órára kellene Siófokra érni.

Ha szeretnél az SZTE GYTK hallgatójaként részt venni a kongresszuson, jelentkezz október 11-én 15 óráig a GYTK HÖK-nél vagy a mellékelt jelentkezési lap beküldésével!