Iránymutatás a járványügyi védekezésben részt vevő hallgatók tanulmányaival kapcsolatban (2021.11.10.)

A 2021/2022-es tanévben az alábbi egységes, az SZTE minden képzésére vonatkozó irányelvek azt a célt szolgálják, hogy a hatóságilag kirendelt orvos- és egészségügyi képzésben tanuló, valamint a járványügyi védekezésben önkéntességet vállaló hallgatók tanulmányaik során ne kerüljenek hátrányos helyzetbe.

2023_TDK_konferencia

2023. november 15-én 8 órai kezdettel az MTA Szegedi Területi Bizottság székházának dísztermében kerül megrendezésre az SZTE SZAOK, FOK, GYTK és ETSZK TDK-konferenciájának Gyógyszerésztudományi Szekciója.