Nemzeti_Felsooktatasi_Osztondij_2021

2021. július 6-ig lehet pályázni a nemzeti felsőoktatási ösztöndíjra és a kiemelt tanulmányi ösztöndíjra

A nemzeti felsőoktatási ösztöndíj egy teljes tanévre pályázható, azaz 10 hónapra szól, összege 40.000,- forint havonta. A Moduloban kitöltendő azonos űrlapon lehet pályázni a kiemelt tanulmányi ösztöndíjra is.

Pályázni csak a pályázati űrlap kitöltésével lehet, mely az intézmény részletes értékelésének feltüntetésével és érvényesítésével együtt érvényes. A nemzeti felsőoktatási ösztöndíj pályázatokat kizárólag elektronikusan, a Modulo felületen lehet benyújtani a pályázati űrlap kitöltésével és a mellékletek csatolásával. A beadás helye a Szegedi Tudományegyetem elnevezésű virtuális iroda.

Részletes információ elérhető itt.

szteinnovacios_dij_palyazat1

A pályázat célja az egyetem azon kutatóinak, valamint hallgatóinak támogatása, akik az egyetemhez kötődő kutatómunkájuk során olyan tudományos eredményt, innovatív megoldást dolgoztak ki, amely szellemi alkotásnak minősül és üzleti szempontból hasznosítható lehet.