Nemzeti_Felsooktatasi_Osztondij_2021

2021. július 6-ig lehet pályázni a nemzeti felsőoktatási ösztöndíjra és a kiemelt tanulmányi ösztöndíjra

A nemzeti felsőoktatási ösztöndíj egy teljes tanévre pályázható, azaz 10 hónapra szól, összege 40.000,- forint havonta. A Moduloban kitöltendő azonos űrlapon lehet pályázni a kiemelt tanulmányi ösztöndíjra is.

Pályázni csak a pályázati űrlap kitöltésével lehet, mely az intézmény részletes értékelésének feltüntetésével és érvényesítésével együtt érvényes. A nemzeti felsőoktatási ösztöndíj pályázatokat kizárólag elektronikusan, a Modulo felületen lehet benyújtani a pályázati űrlap kitöltésével és a mellékletek csatolásával. A beadás helye a Szegedi Tudományegyetem elnevezésű virtuális iroda.

Részletes információ elérhető itt.