Fókuszban

2016. december 16.

Határidő: 2017. január 31.

2016. május 12.

2016/2017. tanévre szóló Köztársasági ösztöndíj felhívása

2016. május 20.

A kiskunhalasi Halas Rádió kérte fel a halasi kötődésű egyetemi adjunktust a riport elkészítésére.

2016. február 22.

Az SZTE Közkapcsolati Igazgatósága felhívást tett közé az egyetemen, miszerint jó tanuló és valamilyen egyéb területen kiemelkedő SZTE hallgatók media-szereplését szeretnék elősegíteni, amelynek többek között az egyetem népszerűsítése a célja.

2015. október 27.

A Szegedi Tudományegyetem Doktorandusz Önkormányzata Elődeink nyomában címmel öt alkalomból álló kerekasztal beszélgetés sorozatot rendez, amely alkalmak egyikére beszélgető partnernek Karunk Gyógyszertechnológiai Intézetének egyik emeritus professzorát, Kata Mihály professzor urat kérte fel.

2015. május 28.

A két kar dékánja aláírta a megújított együttműködési megállapodást

2014. június 23.

A tisztújító SZAB-közgyűlés megválasztotta az MTA Szegedi Akadémiai Bizottság új elnökének Fülöp Ferenc akadémikust, az SZTE GYTK professzorát.

A tudományos világ, így a gyógynövényes szakmai közvélemény is, szomorúan értesült dr. Tyihák Ernő, a kémiai tudomány doktora professzor haláláról. Néhány nappal 84. születésnapját követően ez év február 13-án rövid szenvedést követően távozott közülünk.