Szabályzatok, információk

A Szegedi Tudományegyetem Doktori Képzés és Doktori Fokozatszerzés szabályzata szerint:

"A doktori disszertációk nyilvános vitáinak megszervezése, lebonyolítása a doktori iskola szerint illetékes karok feladata. A doktori iskolák a védéseket három héttel korábban meghirdetik az Országos Doktori Tanács (továbbiakban: ODT) honlapján (www.doktori.hu).”

"Két támogató javaslat esetén az értekezést a TDT 2 oktatási hónapon belül nyilvános vitára bocsátja. A vita időpontját és helyét legalább két héttel korábban nyilvánosságra kell hozni úgy, hogy a bizottság tagjainak elegendő idő (legalább három hét) álljon rendelkezésre az értekezés áttanulmányozásához."

A védés meghirdetésének feltétele az ahhoz szükséges dokumentumok benyújtása a Gyógyszertudományok Doktori Iskola titkárságára.

A fent leírtakat a Szegedi Tudományegyetem Gyógyszertudományok Doktori Iskola szigorúan ellenőrzi!

Az SZTE Doktori Képzés és Doktori Fokozatszerzés Szabályzata

SZTE Gyógyszertudományok Doktori Iskola Szabályzata (2014. szeptember 1-től 3 éves PhD képzésben résztvevőkre)

SZTE Gyógyszertudományok Doktori Iskola Szabályzat (2016. szeptember 1-től 2+2 éves PhD képzésben résztvevőkre)

PhD Program Plan of Doctoral School of Pharmaceutical Sciences (from 1st September, 2016 2+2 years PhD Studies)

Jelentkezési lap PhD fokozatszerzési eljárás indításához

PhD kiadványokkal kapcsolatos információk PhD fokozatot szerzettek részére

DSC_5341

2018. november végén vette át aranydiplomáját a Szegedi Gyógyszerésztudományi Kar Gyógyszertechnológiai és Gyógyszerfelügyeleti Intézetének professor emeritája, dr. Pintyéné dr. Hódi Klára. A Professzor Asszony sikerekben gazdag pályája – kis kitérővel – Karunkon kezdődött és itt teljesedett ki. Vele beszélgettünk az ünnepi alkalomból szakmáról, karrierről, emberségről.