Egyéni felkészülőknek

Az PhD fokozatszerzési eljárásra a szervezett, nappali képzésen kívül, egyénileg is lehet készülni.

Amennyiben az egyéni felkészülő a Gyógyszerésztudományi Kar valamely intézetében folytat kutató tevékenységet, a munka megkezdése előtt az alább letölthető regisztrációs lapot ki kell töltenie.

Regisztrációs adatlap

A regisztrációs adatlapot kitöltve, aláírva egy eredeti példányban le kell adni a Gyógyszerésztudományi Kar Dékáni Hivatalában, a Ph.D. ügyintéző részére.

unnamed

A Szegedi Tudományegyetem csapata is indul a 11. IDBF Klub Legénység Sárkányhajó Világbajnokságon, amely idén Szegeden kerül megrendezésre. A lelkes és bizakodó csapat tagjai az egyetem különböző Karain tanulnak, a Gyógyszerésztudományi Kart Maróti Erika képviseli a hajóban.

Korábbi hírek
2018. július 07.