2015 október

2015. október 29.
80 éves korában hosszantartó, méltósággal viselt súlyos betegség következtében elhunyt Dr. Stájer Géza, a Gyógyszerkémiai Intézet emeritus professzora, a kémiai tudomány doktora, a Szegedi Tudományegyetem Gyógyszerésztudományi Karának volt dékánja.
2015. október 27.

A Szegedi Tudományegyetem Doktorandusz Önkormányzata Elődeink nyomában címmel öt alkalomból álló kerekasztal beszélgetés sorozatot rendez, amely alkalmak egyikére beszélgető partnernek Karunk Gyógyszertechnológiai Intézetének egyik emeritus professzorát, Kata Mihály professzor urat kérte fel.

2015. október 27.
Spergely Béla emlékérmet vett át Erős István professzor úr
2015. október 05.

A SZOTE Szakszervezet szervezésében 2015. október 3-án másodszor került megrendezésre a SZOTESZ Piknik.