2015 április

Cikk címe
2018. március 08.
2015. április 27.

A Budapesten megrendezett XXXII. OTDK-án az Orvos- és Egészségtudományi Szekcióban 12 gyógyszerészhallgató összesen 6 tagozatban képviselte Karunkat. Az oktatók közül Dr. Aigner Zoltán, Dr. Szakonyi Zsolt illetve Dr. Zupkó István kaptak felkérést különböző szekciókban folyó előadások minősítésére.

2015. április 15.

A szakértő zsűri előtt zajló hallgatói versenyen jól szerepeltek a szegedi gyógyszerészhallgatók. A három szegedi résztvevőből, Bordás Nóra V. évfolyamos gyógyszerészhallgató I. helyezést ért el. Gratulálunk Nórának, a szegedi hallgatóknak és nem utolsó sorban a felkészítő oktatóknak!

2015. március 24.

ifj. Regdon Géza előadása a Szabadegyetemen.