jjjj

Gyógyszerészkari biciklitúra - immár harmadszor

A lassan már szokásosnak tekinthető túra résztvevői 50 kilométert tekertek közösen

A Biciklus biciklitúrát harmadik alkalommal rendezte meg a Gyógyszerésztudományi Kar. Az SZTE GYTK hallgatói, dolgozói, oktatói, öregdiákjai és szimpatizánsai számára meghirdetett esemény idén ősszel is nagy siker volt: a több mint 30 résztvevő hangulatát a defekteken kívül semmi nem rontotta. Kellemes időben Röszke és a mórahalmi bivalyrezervátum érintésével Mórahalomig vezetett a túra, ahol a Dr. Kaiser Gyógyszertárak jóvoltából pótolhatták az elvesztett kalóriákat a résztvevők. A mostani rendezvény a Kar volt hallgatója, dr. Dékány György részvétele okán egyben alumni esemmény is volt - reméljük, a következő túrákon egyre többen vesznek részt öregdiákjaink is!

DSC_0672j

2019. november 18-án 4 magyar és 3 angol nyelvű képzésben részesült hallgató kapta meg doktori diplomáját