2022_Golyak_az_epulet_felett

Gratulálunk a 114 gólyának, akik felvételt nyertek az SZTE Gyógyszerésztudományi Karára!

Gratulálunk a sikeres felvételihez, és üdvözöljük a Szegedi Tudományegyetem Gyógyszerésztudományi Karának hallgatói körében a 2022/2023-es tanév elsőéveseit! Gólyáknak szóló oldalainkon sok hasznos, az egyetemistaélet megkezdéséhez szükséges információ található.

Kedves Elsőéves Gyógyszerészhallgató!

Szeretettel köszöntünk Karunkon! Az alábbi linkre kattintva tájékozódhatsz a beiratkozással, a diákigazolvánnyal, a kollégiumi elhelyezéssel, a tantárgyfelvétellel. a gólyatáborral és minden, az egyetemi élet elkezdésével kapcsolatos tudnivalóról:

Figyelmedbe ajánljuk a Szinte GYTK - SZTE 2022-es évfolyam nevű Facebook-csoportot, ahol megismerkedhetsz leendő évfolyamtársaiddal, és ahol felsőbbéves hallgatóink szívesen megválaszolják kérdéseidet.

angol billentyűzet

Érdekel az egészségügyi angol? Szeretnél nappali hallgatói jogviszonyt munka mellett? Szükséged van az angol nyelvű kommunikációra egészségügyi környezetben? Van már diplomád, vagy idén végzel és van középszintű angol nyelvtudásod?