PÓTPÁLYÁZAT: a Szegedi Tudományegyetem az ERASMUS+ program keretében pótpályázatot hirdet a 2017/2018. tanévre

Tisztelt Oktatók, Tisztelt PhD-s és graduális Hallgatók!

A mellékletként továbbított levélből kiderül, hogy az SZTE ERASMUS+
programra vonatkozóan pótpályázati felhívását tett közzé, mely a csatolt
levélben és az iroda honlapján is megtalálható.

A felhívás a teljes 2017/2018. tanévre szól. A jelentkezéseket nekem
összesítenem kell így pályázati határidőként a

2017. március 13. déli 12 órát

adom meg, jelentkezés esetén addig kérem megküldeni a szükséges
dokumentumokat a pályázati felhívásban foglaltak szerint.

Üdv.:

ifj. Dr. Regdon Géza
kari ERASMUS koordinátor

• Felsőoktatási hallgatók tanulmányi célú mobilitására (részképzés) - (Kiírás | Pályázati űrlap)
  • Felsőoktatási hallgatók szakmai gyakorlati mobilitására - (Kiírás | Pályázati űrlap)
  • Felsőoktatási intézmények oktatóinak oktatási célú mobilitására - (Kiírás | Frissített Pályázati űrlap)
  • Felsőoktatási munkatársak képzési célú mobilitására - (Kiírás | Frissített Pályázati űrlap)

A pályázatokat a tanszéki/kari koordinátorok által megadott határidőig a tanszékekre, kari koordináció esetében az adott Kar kari koordinátorához kell benyújtani.

A tanszéki/kari koordinátoroknak a kinyomtatott és aláírt jelöléseket Balogné Molnár Gabriella ERASMUS+ intézményi programkoordinátor részére kell beküldeniük, az elektronikus verziót pedig emailben csatolva a gabriella.balog.molnar{et}rekt.szte.hu címre a következő file-ok beküldésével:

* Egységes formanyomtatvány - az ERASMUS ösztöndíjra jelölt pályázókról - 2017/2018. tanév (Excel 2007 file) - 2017. március 16-án déli 12 óráig
    * Hallgatói jelölés összesítő - 2017/2018. tanév - (Hallgatói jelölés összesítő - 2017/2018. tanév) - 2017. március 16-án déli 12 óráig
    * Szakmai gyakorlatos hallgatók összesítése - 2017/2018. tanév - (Szakmai gyakorlatos hallgatók összesítése - 2017/2018. tanév) - 2017. március 16-án déli 12 óráig
    * Oktatók jelölése a 2017/2018. tanévi oktatói mobilitásra - 2017. március 16-án déli 12 óráig
    * A Felsőoktatási munkatársak képzési célú mobilitására a pályázatok beküldési határideje: 2017. március 16-án déli 12 óráig

A megpályázható ösztöndíjas lehetőségek: Bilaterális szerződések partnerországok szerinti és kari bontásban (Frissítve: 2016. december 01.)

International Mobility Centre University of Szeged H-6720 Szeged Dugonics tér 13. gabriella.balog.molnar@rekt.szte.hu http://www.u-szeged.hu/kulugy gabriella.balog.molnar@rekt.szte.hu

Kep_1

2017. december 12-én karunk négy hallgatója, Horváth Ádám, Sátori Gréta, Módra Szilvia és Barna Ferenc vehette át a városháza dísztermében Szeged Megyei Jogú Város tanulmányi ösztöndíját.