EEB

EEB – Egyetemi Előkészítő Tábor 2017

A Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi, Fogorvostudományi és Gyógyszerésztudományi Karainak közös Egyetemi Előkészítő Tábora azoknak az érettségi előtt álló diákoknak, akik ezen tudományos területek valamelyikén szeretnék kamatoztatni tudásukat, képzelik el jövőjüket.

Az oktatás biológia, kémia és fizika tárgyakból folyik majd, amelyek közül a jelentkezők az érettségihez hasonlóan biológiát és kémiát, vagy fizikát választhatnak. Az oktatás természetesen az emelt szintű érettségi elvárásaihoz igazodik elméleti előadások és gyakorlati foglalkozások keretein belül.

A részvétel 30.000 Ft, amely tartalmazza a szállás, az oktatás, az étkezés és a szervezett programok költségei. Amennyiben valaki nem kívánja igénybe venni a felsoroltak valamelyikét, egyedi konstrukciók is megoldhatók. A részvételi díj fizetése részletfizetéssel is megoldható. Egy tantárgy választása esetén a tábor díja 24.000 forint.

Jelentkezni 2017. április 5-ig lehet.

Jelentkezés és további információk:

eebtaborszeged@gmail.com

Jelentkezési lap