Dsc_9507_banner

Jubileumi diploma átadó ünnepség a Gyógyszerésztudományi Karon

A Szegedi Tudományegyetem Gyógyszerésztudományi Kara 2017. november 18-án rendezte jubileumi diploma átadó ünnepségét, amelyet Prof. Dr. Martinek Tamás, a Szegedi Tudományegyetem közkapcsolati rektorhelyettese nyitott meg.

Ezen a rendezvényen 2 rubin diplomás (70 évvel ezelőtt végzett), 15 gyémánt dipomás (60 évvel ezelőtt végzett) és 37 arany diplomás (50 évvel ezelőtt végzett) kolléga vehette át jubíleumi diplomáját, amelyet rektorhelyettes úr, Prof. Dr. Hohmann Judit, a Gyógyszerésztudományi Kar dékánja és Dr. Zupkó István, tudományos és gazdasági dékánhelyettes adott át.

A jubileumi diplomák átadása után Prof. Dr. Hohmann Judit dékán köszöntötte a jelenlevőket, Dr. Pelléné Dr. Elek Auguszta arany diplomás gyógyszerész asszony pedig a jubileumi diplomások nevében mondott köszönetet.

Gratulálunk minden jubileumi diplomás gyógyszerészünknek!

Az ünnepségen készült képek az alábbi linkre kattintva tölthetőek le:

jubileumi_diploma