Kep_1

Ünnepélyes keretek között vették át okleveleiket a Kar fiatal „kiválóságai”

Az Új Nemzeti Kiválóság Program (ÚNKP) a nemzeti felsőoktatási kiválóság támogatására alapított ösztöndíjprogram. Az ÚNKP célja, hogy támogassa a hazai kutatói és alkotóművészi utánpótlást, a tudományos és művészeti pályán való elindulást, majd pályán tartást, valamint a fiatal kiválóságok támogatásával segítse a nemzetközi szinten is kiváló, tapasztalt kutatók és alkotók munkáját. Az ÚNKP ösztönzi a kimagasló kutatási és alkotói tevékenységet, a kiváló teljesítményt nyújtó, magyarországi felsőoktatási intézménynél jogviszonyban lévő hallgatók, doktorjelöltek, 40 év alatti oktatók, kutatók munkáját 10 havi ösztöndíj támogatással.

Az SZTE Gyógyszerésztudományi Kar pályázói közül négy kategóriában 10 fiatal emelkedett ki teljesítményével. A díjazottak az oklevelet Rektor Úr, köszöntő szavait követően vették át.

Hallgatói kategória:

Módra Szilvia (IV. évf)

Benke Edit (V.évf)

Cank Kristóf (V. évf.)

Lőrinczi Bálint (V. évf.)

Stefkó Dóra (V. évf.)

Doktorandusz kategória: